Якісна і зносостійка тканина

в базовій комплектації


Тканина Bestseller має покриття на основі наночасток, склад яких дозволяє ефективно блокувати появу забруднень. Таким чином, навіть складні плями тепер можна виводити за допомогою звичайної води.

Ніжна і приємна на дотик
100% Polyester

Антикіготь
Вовна не забивається в тканину

Брудо-, водо-, жировідштовхувальне покриття
Чиститься звичайною водою

Зносостійка та практична
74 000 по тесту МартиндейлаПоширені запитання-відповіді

1Чи потрібна передоплата?

Ні, не потрібна! Ми доставимо диван без передоплати до Вашої оселі протягом 2-х днів з моменту замовлення. Передоплата потрібна тільки у випадку, якщо Ви замовляєте диван не в тканині Bestseller, а в іншій тканині.

2А якщо я не з Києва, чи можна оформити у Вас доставку?

Так, можна, але доведеться зробити символічну передоплату розміром в 10% від суми замовлення і ми відправимо товар транспортною компанією після оплати. В цьому випадку доставку оплачує одержувач.

3А чи можна зробити ANDRO за моїми розмірами?

На жаль, це неможливо! Заради низької ціни ми пожертвували індивідуальними замовленнями, тому що диван ANDRO випускається великими партіями серійними моделями. Проте у нас присутній широкий модельний ряд, і наразі у нас 8 розмірів, починаючи від 1130 мм і закінчуючи 2460 мм по ширині

4А є ще якісь дивани крім ANDRO?

На даний момент, диван ANDRO представлений в 8 розмірах. Крім цього, наш асортимент доповнений пуфами і гнучкими столиками. Зовсім скоро очікується поява кутового дивана.

5Чи можна купити диван з розстрочкою платежу?

Ви можете оформити розстрочку і оплатити товар 3-ма щомісячними платежами під 0% (ми повністю покриємо витрати на розстрочку за Вас). Якщо цього недостатньо, то в залежності від кількості місяців розстрочки має місце невелика переплата. Розстрочка можлива максимум до 36 місяців.

6Чи можна вибрати іншу тканину або колір?

Крім базових кольорів Bestseller, за вашим бажанням, ми готові виготовити меблі в будь-якій тканині під замовлення. Більше 2000 кольорів Ви знайдете в нашому шоу-румі за адресою:
м Київ, ТЦ "Даринок", ст.м. Лісова, вул. Біломорська, 1 (2 поверх)